Main menu
OMatKo!!!Strona startowa

O KONFERENCJI

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów "OMatKo!!!" powstała z inicjatywy studentów matematyki Politechniki Wrocławskiej zrzeszonych w trzech kołach naukowych oraz w Samorządzie Studenckim Wydziału Matematyki i przeznaczona jest dla studentów matematyki i kierunków pokrewnych z całego kraju. 

Dlaczego warto być z nami?

Celem konferencji "OMatKo!!!" jest rozwój naukowy uczestników, oferując im możliwość prezentowania fascynujących tematów, najnowszych wyników badań oraz dzielenie się swoją pasją z innymi studentami. W tym roku, kontynuując tradycję spotkań stacjonarnych, zapraszamy do bezpośredniego uczestnictwa i interakcji. Ta edycja konferencji "OMatKo!!!" obiecuje być jeszcze bardziej inspirująca i stworzy przestrzeń do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów między ambitnymi młodymi ludźmi z różnych uczelni.>>

Obserwuj nas!

ZOBACZ, CO SIĘ DZIEJE

Teraz


Następnie


Miejsca podczas konferencji

Politechnika Wrocławska - D20

Konferencja, tak jak w poprzednich latach, odbędzie się przez wszystkie trzy dni w budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej.

Dokładna lokalizacja:

Janiszewskiego 8, 50-372 Wrocław

To jest nagłówek

 

Jestem akapitem tekstu. Kliknij przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Przybij Piątaka

To tutaj, w sercu miasta, będziemy mieć przyjemność spotkać się po raz pierwszy w przyjaznej i nieformalnej atmosferze. Zapraszamy na Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 11-400 Wrocław, zaczynamy w piątek o godzinie 19:30.

Dokładna lokalizacja:

Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 11-400 Wrocław

Po konferencji można łatwo dojechać:
Tramwajami 10, 12 lub 13 z przystanku Plac Grunwaldzki
Trzeba wysiąść na przystanku Galeria Dominikańska.

Strefa Kultury Studenckiej

Zapraszamy wszystkich studentów do naszej Strefy Kultury Studenckiej w nadchodzącą sobotę na dwa wyjątkowe wydarzenia.

Od godziny 14:00, kiedy to będziecie mieli okazję zjeść wspólnie obiad. To idealny moment, aby odpocząć i nawiązać nowe znajomości.

Po intensywnym dniu, o godzinie 19:30, zapraszamy na wieczorną integrację. Będzie to doskonała okazja do odprężenia się, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy w przyjaznej atmosferze.

Dokładna lokalizacja:
Hoene-Wrońskiego 10, 50-376 Wrocław

Napisz do nas!