Main menu
OMatKo!!!Strona startowa

O KONFERENCJI

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów "OMatKo!!!" powstała z inicjatywy studentów matematyki Politechniki Wrocławskiej zrzeszonych w czterech kołach naukowych i przeznaczona jest dla studentów matematyki i kierunków pokrewnych z całego kraju. 

Dlaczego warto być z nami?

Celem konferencji jest rozwój naukowy uczestników poprzez możliwość prezentacji interesujących zagadnień, wyników pierwszych badań czy dzielenie się pasją z innymi studentami. Tegoroczna edycja "OMatKo!!!" z pewnością będzie źródłem wielu inspiracji oraz przestrzenią do zawiązywania nowych kontaktów między ambitnymi młodymi ludźmi z różnych uczelni >>
Serdecznie zapraszamy!

Obserwuj nas:

Sponsor główny

McKinsey&Company to wiodąca globalna firma doradztwa strategicznego i operacyjnego. Ma ponad 127 biur w 65 krajach świata. Podczas naszej Konferencji będziecie mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o działalności McKinsey Polish Knowledge Center, gdzie od 8 lat firma prowadzi Centrum Research and Analytics i zatrudnia absolwentów kierunków matematycznych.

Zapraszamy do śledzenia fanpage'a i oficjalnej strony naszego Sponsora oraz bliższego poznania wrocławskiego biura - KLIK.

Sponsor

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 320 lat. Aviva to blisko 30 tys. pracowników, którzy obsługują 33 miliony klientów w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Działalność w Polsce rozpoczęła w 1992 roku. Od tego czasu firmie zaufało już ponad 3,5 mln osób.

Zapraszamy do obserwowania fanpage'a i strony naszego Sponsora.

Firmy wspierające

Patronat honorowy

Patronat medialny

Organizatorzy

Facebook