Main menu
OMatKo!!!Bez kategoriiWstrzymanie rejestracji

Wstrzymanie rejestracji

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za ogromne zainteresowanie VII edycją Ogólnopolskiej Matematycznej Konferencji Studentów „OMatKo!!!”. Niestety, z przykrością informujemy, że w związku z zagrożeniami związanymi z Koronawirusem, Jego Magnificencja, Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas postanowił wstrzymać do 10.03.2020r. wszystkie wydarzenia organizowane przez organizacje studenckie działające przy Politechnice Wrocławskiej.
Z tego powodu, zapisy oraz płatności w serwisie polibudka.pl nie będą aktywne do czasu ogłoszenia oficjalnego oświadczenia uczelni. Będziemy na bieżąco informować Was o terminie wznowienia zapisów na konferencję. Prosimy Was o cierpliwość, na pewno każdemu z Was uda się zapisać na wydarzenie po ponownym uruchomieniu formularza. Przedłużone zostaną również terminy na składanie abstraktów. Tym samym, wszystkich już zapisanych informujemy, że nie ma żadnej potrzeby do zmartwień, Wasze wpłaty są w pełni bezpieczne i czekają na konferencję.
Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności, niestety sytuacja nie jest zależna od nas. Mamy nadzieję, że wkrótce przyjdziemy do Was z dobrymi wieściami i świeżymi informacjami odnośnie zapisów i samej konferencji. Dziękujemy, że jesteście z nami!