Main menu
OMatKo!!!Organizatorzy

Organizatorzy

Anna Szymanek

Studentka pierwszego roku Applied Mathematics. Po tegorocznej obronie z niecierpliwością czeka, żeby skończyć studia na Informatyce i zostać inżynierem do kwadratu.

Patryk Wielopolski

Patryk jest studentem drugiego roku Applied Mathematics. Od początku studiów związany z OMatKo!!!. Począwszy od uczestnika, przez prelegenta, fotografa, w tym roku postanowił zostać organizatorem konferencji. Jak sam przyznaje, wydarzeniu zawdzięcza bardzo wiele w swoim życiu. W szczególności tutaj po raz pierwszy zetknął się z uczeniem maszynowym, które zostało jego życiową pasją.

Maciej Ulewski

Maciek jest studentem pierwszego roku Applied Mathematics. Bardzo lubi matematykę i statystykę, uczestniczył już w 3 edycjach oMatko, z każdą następną podobało mu się coraz bardziej. Zwykle spędza czas planując wakacje, albo szukając tanich lotów. W wolnych chwilach chodzi na siłownie, pływa, gra na komputerze lub konsoli . Bardzo lubi dobre imprezy, na których poznaje masę ludzi, jeśli masz jakiś problem to śmiało wal do mnie.

Kacper Mazur

Kacper jest studentem drugiego roku matematyki. Pasjonat matematyki i rowerów. Wolne chwile zaczytuje fantastyką i Kingiem. Uwielbia rajdy rowerowe i biegi długodystansowe. W kuchni zapalony wegetarianin i pizzożerca. Na konferencji chętnie pogada o dobrej książce, jedzeniu i pogodzie.

Łukasz Stępień

Student trzeciego roku matematyki. Lubi kryminały (najbardziej te mroczne), szczególnie twórczość Maxa Czornyja czy Jo Nesbø oraz podcasty o tematyce true crime. Można do niego mówić Artur, lubi jedzenie - jeść i tworzyć, zawsze widać go z kubkiem kawy i z uśmiechem na twarzy.

Marysia Kowalczyk

Marysia jest studentką pierwszego roku Applied Mathematics. Od kiedy pamięta bardzo lubi matematykę. Uwielbia także Włochy, włoskie jedzenie i czekoladę. W wolnym czasie odstresowuje się śpiewając oraz oglądając swój ukochany serial - Przyjaciół. Jej największym marzeniem jest kilkumiesięczna podróż do USA.

Marta Kroczak

Marta jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Od liczenia całek dużo bardziej pociąga ją gra w teatrze i powolne wycieczki po galeriach obrazów. Ostatnio zainteresowała się grafiką komputerową i modelowaniem agentowym. Lubi koty, dobrą kawę, oliwki, sery i wino, spontaniczne podróże i włóczenie się bez celu po europejskich stolicach. Gdyby mogła być dinozaurem, byłby to welociraptor.

Kinga Bełc

Kinga jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej na Politechnice Wrocławskiej. Jej największą pasją jest taniec. W wolnym czasie lubi wypić herbatę przy dobrej książce lub serialu. Dodatkowo uwielbia koty, podróże oraz uczenie się nowych języków. Obecnie jest to japoński.

Paulina Owerko

Paulina jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej na Politechnice Wrocławskiej. Każdą wolną chwilę od studiów wykorzystuje na podróżowanie.Często gubi się w nowych miejscach, dzięki czemu odkrywa ich lokalne uroki. W domu największą przyjemność sprawia jej zabawa z psem oraz dobra kawa w dłoni.

 

Oliwia Krzemińska

Oliwia jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. W wolnych chwilach od matematyki lubi oglądać seriale, słuchać podcastów oraz uciekać w góry. Po raz pierwszy będzie miała okazję brać udział w OMatKo!!!, ale z pewnych źródeł wiemy, że już nie może się doczekać!