Main menu
OMatKo!!!Organizatorzy

Organizatorzy

Oliwia Krzemińska

Oliwia jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Po ostatniej konferencji „OMatKo!!!” czuła niedosyt, dlatego postanowiła koordynować tegoroczną edycję. Nie lubi nudy, z tego powodu ciągle szuka nowych wyzwań. W wolnych od matematyki chwilach ogląda seriale, uczy się tańczyć oraz ucieka w góry.

Mateusz Machaj

Mateusz studiuje Matematykę Stosowaną na drugim roku. Pasjonuje się muzyką i jej strukturą, dobrą książką oraz… dosłownie każdym rodzajem wykresu. Bez wahania dołączył do sztabu organizującego „OMatKo!!!”, bo wie, że każdy wkład w rozwój konferencji, zaowocuje w ogromną satysfakcję oraz wspaniały czas dla wielu osób.

Adam Kawałko

Adam jest na drugim roku Matematyki Stosowanej. Lubi grać w piłkę nożną i szachy. Deszczowe dni chętnie zapełnia dobrymi serialami. W wolnym czasie uwielbia spotkania ze znajomymi. Gotowy do działania, z niecierpliwością czeka na zbliżającą się wielkimi krokami konferencję „OMatKo!!!”.

Viktoriia Morhun

Viktoriia jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia zieloną herbatę i spacery w ciepły jesienny dzień. Ma pluszowego kaktusa o imieniu Steve i zawsze bierze go ze sobą w podróż.

Kacper Mazur

Kacper jest studentem czwartego roku Matematyki. Na OMatKo!!!” wybiera się trzeci raz i nie może się już doczekać kolejnej edycji. Prywatnie pasjonat rowerów, biegania, dawania ludziom radości, książek kryminalnych, a najbardziej Stephena Kinga i jedynej słusznej pizzy hawajskiej. W wolnym czasie grywa w planszówki i rozmawia z ludźmi na tematy mniej lub bardziej głębokie.

Natalia Jelito

Natalia jest na drugim roku Matematyki Stosowanej. Jej ulubioną formą relaksu jest robienie na drutach słuchając audiobooka lub podcastu. Nigdy nie odmówi dobrej herbatki. Nie może się doczekać tegorocznej konferencji.

Urszula Spik

Ula jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. Jej największą pasją jest podróżowanie i większość wolnego czasu spędza na szukaniu ciekawych połączeń kolejowych lub lotniczych z miejscami, do których planuje się udać. Poza tym uwielbia wieczory z dobrym jedzeniem i planszówkami. Kocha koty i bardzo ubolewa nad faktem, że nie może na razie żadnego przygarnąć.

Maciej Karczewski

Maciej jest studentem drugiego roku Matematyki Stosowanej. Jego pasją  jest bieganie, chociaż nie jest w tym najlepszy. Gdy się gdzieś wybiera to jest duża szansa, że dostanie się tam w sposób aktywny... oczywiście jeśli ma taką możliwość.

Wiktoria Fimińska

Wiktoria jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia zwierzaki (w szczególności koty i psy), podróże oraz azjatycką kuchnię. Lubi aktywnie spędzać czas spacerując po górach, jeżdżąc rowerem lub od niedawna chodząc na treningi krav magi. Wiki uczestniczy w konferencji OMatKo!!!” drugi raz i już nie może się jej doczekać.

Asia Wojciechowicz

Asia jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia naukę języka hiszpańskiego i pasjonuje ją kultura Hiszpanii. W wolnym czasie jest albo na zumbie, albo na długim spacerze ze swoim psem  Luną. Jej słabością jest kawa w każdej postaci, o każdej porze dnia i nocy. To jej pierwszy raz na konferencji OMatKo!!!”, ale na pewno nie ostatni! 

Olimpia Pozauć

Olimpia studiuje Matematykę Stosowaną już trzeci rok, chociaż gdyby mogła, studiowała by Samorząd Studencki. Uwielbia poznawać świat, szczególnie z plecakiem na plecach, chodząc po górach i śpiąc gdzieś w lesie na hamaku. Nałogowo kupuje wegańskie ebooki, pije niezliczone ilości herbaty i snuje podróżnicze plany. Już nie może się doczekać OMatKo!!!”, chociaż jest to jej pierwszy raz. 

Adam Łojowski

Adam studiuje Matematykę Stosowaną na drugim roku. Jego największymi obszarami zainteresowania są narracyjne gry RPG, dobra kawa i jeszcze lepsza książka. W wolnym czasie lubi pisać wiersze i rozpieszczać swojego kota. To pierwszy raz Adama na konferencji i już nie może się jej doczekać!

Julia Chocaj

Julia studiuje Matematykę na trzecim roku. Każdą wolną chwilę spędza przy dobrym filmie lub serialu. Jedynym co ją od tego odciąga są długie dyskusje ze znajomymi, na mniej lub bardziej poważne tematy i oczywiście matematyka! To jej pierwszy raz na konferencji OMatKo!!!”, ale już wie, że nie ostatni.