Main menu
OMatKo!!!Organizatorzy

Organizatorzy

Główna koordynatorka

Wiktoria Fimińska

Wiktoria jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Po nabraniu doświadczenia w dwóch poprzednich edycjach w sztabie OMatKo!!!, postanowiła podjąć się koordynowania tegorocznego wydarzenia. Uwielbia zwierzęta (przede wszystkim koty i psy), podróże oraz azjatycką kuchnię. Szczególną sympatią darzy góry, które lubi odwiedzać o każdej porze roku.

Koordynatorzy sekcji

Mateusz Machaj

Mateusz studiuje Matematykę Stosowaną na trzecim roku. Pasjonuje się muzyką i jej strukturą, dobrą książką oraz… dosłownie każdym rodzajem wykresu. Bez wahania dołączył do sztabu organizującego OMatKo!!!, bo wie, że każdy wkład w rozwój konferencji, zaowocuje w ogromną satysfakcję oraz wspaniały czas dla wielu osób.

Asia Wojciechowicz

Asia jest studentką czwartego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia naukę języka hiszpańskiego i pasjonuje ją kultura Hiszpanii. Jej słabością jest kawa—  w każdej postaci, o każdej porze dnia i nocy. To jej druga z rzędu przygoda w sztabie konferencji OMatKo!!!, a pierwsza w wersji stacjonarnej! 

Natalia Jelito

Natalia jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Wolny czas spędza słuchając audiobooków i dziergając na drutach.

Oliwia Krzemińska

Oliwia jest na ostatniej prostej do ukończenia studiów inżynierskich. Od trzech edycji aktywnie pomaga przy organizacji konferencji OMatKo!!!, która już na dobre zajęła miejsce w jej sercu. Uwielbia spędzać czas otoczona ludźmi i ma wielką nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić na integracji!

Członkowie sztabu

Adam Kawałko

Adam jest na trzecim roku Matematyki Stosowanej. Lubi grać w piłkę nożną i szachy. Deszczowe dni chętnie zapełnia dobrymi serialami. W wolnym czasie uwielbia spotkania ze znajomymi. Gotowy do działania, z niecierpliwością czeka na zbliżającą się wielkimi krokami konferencję OMatKo!!!.

Adam Łojowski

Adam studiuje Matematykę Stosowaną na trzecim roku. Jeśli miałby zamienić się w jakieś zwierzątko, to pewnie byłby rudym kotem. Uważa, że nie ma tak, że jest dobrze, albo że niedobrze. Gdyby miał powiedzieć, co ceni w życiu najbardziej, powiedziałby, że ludzi – szczególnie ludzi, z którymi może współtworzyć konferencję OMatKo!!!.

Adrian Sobczak

Adrian jest studentem trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Każdą wolną chwilę spędza z przyjaciółmi do których zalicza zarówno ludzi jak i książki, podręczniki, listy, artykuły... W poprzednim roku na OMatKo!!! wcielił się w rolę prelegenta, tym razem chce dołożyć swoją cegiełkę w organizacji!

Ala Myśliwiec

Ala jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Poza matematyką od zawsze pasjonował ją też sport. Na co dzień trenuje judo, co dzielnie łączy ze studiami. IX edycja jest jej OMatKo-wym debiutem.

Damian Szuster

Damian jest studentem trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Poza matematyką uwielbia słuchać muzyki oraz spotykać się ze znajomymi. Stale szuka nowych wyzwań, dlatego postanowił dołączyć do sztabu OMatKo!!!.

Ela Szopka

Ela jest na drugim roku Matematyki Stosowanej. Wolne chwile poświęca na długie spacery ze swoim psem. Często możecie znaleźć ją we wrocławskich kawiarniach rozmawiającą z przyjaciółmi lub rozwiązującą łamigłówki.

 

Julia Grzegorzewska

Julia jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. Jej ulubionym sposobem na spędzanie (wolnych) wieczorów jest czytanie książek pod ciepłym kocykiem i w doborowym towarzystwie kota. To jej drugi raz na konferencji OMatKo!!!, ale pierwszy w roli organizatora. Nie może doczekać się przeżycia tej przygody z innej perspektywy.

Justyna Baczyńska

Justyna jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia układać klocki Lego przy dobrej herbacie i przyjemnym serialu. Kocha koty, w najbliższej przyszłości chciałaby jednego adaptować. To jej pierwszy raz na konferencji, ale już nie może się jej doczekać!

Kacper Budnik

Kacper jest studentem trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia muzykę, dobry serial oraz kuchnię włoską. Jednak ponad wszystko, pokochał matematykę. Do sztabu organizującego konferencję OMatKo!!! dołączył w tym roku i wyczekuje jej z niecierpliwością.

Kinga Curkowicz

Kinga jest studentką drugiego roku Matematyki Stosowanej. Lubi coś nie coś się poruszać, a szczególnie pograć w siatkówkę. Nigdy nie odmówi dobrej kawy. Tak bardzo lubi stacjonarne – w szczególności matematyczne – wydarzenia, że aż dołączyła do sztabu OMatKo!!!.

Klaudia Janicka

Klaudia jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Uwielbia gotować i odkrywać nowe przepisy. Wieczorami lubi usiąść z kubkiem herbaty i przeczytać dobry kryminał. 

Maciej Karczewski

Maciej jest studentem trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Jest drugi raz w sztabie OMatKo!!!. Jego pasją jest bieganie, przebiegł 3 maratony (42195m), w tym raz 55 km. Gdy się gdzieś wybiera to jest duża szansa, że dostanie się tam w sposób aktywny... oczywiście jeśli ma taką możliwość.

Magda Szymkowiak

Magda jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Trenuje trójbój siłowy, będący jej największą pasją. Wolne chwile spędza z dobrą książką bądź też bardziej aktywnie  wychodząc na spacer czy słuchając ciekawych podcastów. Magda uwielbia poznawać nowych ludzi, zdobywać ciekawe doświadczenia oraz podejmować nowe wyzwania, dlatego postanowiła dołączyć do sztabu OMatKo!!!.

Marcin Kostrzewa

Marcin jest studentem czwartego roku Matematyki Stosowanej. Kinoman, zapalony czytelnik, zwłaszcza fantasy spod pióra Philipa Dicka, niegdysiejszy gitarzysta zasłuchany w ambiencie i ekstremalnym metalu. To jego pierwsza konferencja OMatKo!!! w roli organizatora.

Mikołaj Langner

Mikołaj jest studentem Matematyki Stosowanej na ostatnim semestrze. Poza studiami i pracą zajmuje się amatorsko grą na klawiszach oraz odkrywaniem kulinarnej i kulturowej mapy Wrocławia. Gdy akurat nie ma złamanej nogi, pokonuje swoje rekordy w biegu średniodystansowym. Jego drogi z OMatKo!!! przecięły się po raz pierwszy, gdy był prezesem KN Statystyki Matematycznej „Gauss”.

Ula Spik

Ula jest studentką trzeciego roku Matematyki Stosowanej. Jej największą pasją jest podróżowanie i większość wolnego czasu spędza na szukaniu ciekawych połączeń kolejowych lub lotniczych z miejscami, do których planuje się udać. Jej oczkiem w głowie jest Japonia. Poza tym uwielbia dobre jedzenie i kawy speciality, o których jak się zakręci to może mówić godzinami. Kocha koty, ale z uwagi na studenckie warunki mieszkalne, swoją miłość do kotów przelała na roślinki i szybko stworzyła swoją małą domową dżunglę.

Wojtek Gromski

Wojtek studiuje na drugim roku Matematyki Stosowanej. Wolny czas lubi spędzać na siłowni bądź czytając dobrą książkę. Poza tym interesuje się muzyką i kolekcjonuje płyty. Zbliżająca się konferencja będzie jego pierwszą, ale już wie, że na pewno nie ostatnią.

Napisz do nas!